Naše společnost se zaměřuje na čištění mnoha typů ploch vyskytujících se v každé obci. Počínaje dřevěnými lavičkami, dřevěnými plochami, plastovými kontejnery, popelnicemi , hracími prvky dětských hřišť, odpadkovými koši, skleněnými či kovovými plochami a konče betonovými květináči či zámkovými dlažbami.

V podstatě bychom mohli říci, že umíme čistit všechny běžné povrchy s využitím proudu horké vody či páry. Pokud je to možné, vystačíme si s pouhou vodou, pokud to vyžaduje situace a stupeň znečištění, doplníme proces čištění o vhodnou chemickou látku, která čištění zefektivní. Samozřejmostí je využívání pouze ekologicky odbouratelných a nezávadných chemických prostředků schválených pro dané použití. Každému zákazníkovi rádi předložíme technické a bezpečnostní listy od veškerých použitých čistících prostředků.

Aby se zamezilo případnému znečištění povrchů vyskytujících se v okolí čištěného předmětu (plocha pod lavičkou, plocha pod konstrukcemi na dětských hřištích atd.), pokryjeme tyto povrchy před počátkem čištění geotextilií, kterou nakonec odstraníme a nezanecháme po sobě žádné zbytky nečistot.

Níže můžete vidět ukázky znečištění kterých Vás zbavíme a rádi Vám nabídneme konkrétní cenovou nabídku šitou na míru.

V souvislosti se současnou situací nabízíme i možnost likvidace virů parou o teplotě až 155 °C prostřednictvím tlakových čističů Kärcher. Naše společnost tyto stroje vlastní a uplatnění lze nalézt v mnoha odvětvích – městský mobiliář, dětská hřiště, autobusové zastávky, veškeré venkovní vybavení odolávající alespoň krátkodobě horké vodě či páře. Níže velmi zajímavá videoprezentace od výrobce našich stojů HDS, německé renomované firmy Kärcher.