Když jsme chodili po ulicích měst a viděli často nepříliš čisté kontejnery, květináče, lavičky a další objekty  – řekli jsme si prostě – bylo by hezčí vidět vše čisté! Začalo to tím, čím by se asi mohly dané předměty čistit a napadla nás horká voda, resp. proud horké vody. Poté už nastala fáze mapování trhu a zjištění, že existuje velmi málo firem zabývajících se touto problematikou. Vybrali jsme tedy vhodný profesionální přístroj k čištění proudem horké vody a začali čistit.

Nejen kontejnery, ale právě výše uvedené lavičky, květináče, dlažby, střechy, zastávky MHD a další městské plochy se staly předmětem naší činnosti – tj. čištění od prachu, pylu, nečistot a především od pozůstatků vandalismu (čmáranice, graffiti atd.)

Díky moderním německým technologiím a důmyslným řešením jsme zcela mobilní. Do našich nádrží se vejde až 1000 litrů vody a díky agregátu nezávislému na elektrickém napětí jsou naši pracovníci schopni čistit předměty téměř ve všech lokalitách. Naše kvalitní regulovatelné přístroje dokáží čistit až tlakem 200 baru a s nejvyšší teplotou tlakové horké vody 95 °C. V případě nutnosti využití ještě vyšší teploty (desinfekce) jsme schopni čistit i párou.

V souvislosti se současnou situací nabízíme i možnost likvidace virů parou o teplotě až 155 °C prostřednictvím tlakových čističů Kärcher. Naše společnost tyto stroje vlastní a uplatnění lze nalézt v mnoha odvětvích – městský mobiliář, dětská hřiště, autobusové zastávky, veškeré venkovní vybavení odolávající alespoň krátkodobě horké vodě či páře. Níže velmi zajímavá videoprezentace od výrobce našich stojů HDS, německé renomované firmy Kärcher.